Zaproponuj temat

Jeśli chciałbyś zaproponować jakiś ciekawy temat, który mógłby być dodany do serwisu, dopisz się w tym miejscu do komentarzy.

Wszystkie propozycje zostana zweryfikowane i jeśli będą pokrywały się z tematyką serwisu zostaną dodane.

  Zgłoś stronę wartą poruszenia na SecNews:

  17 komentarzy do “Zaproponuj temat”

  1. Bardzo interesującym tematem, może być zachowanie zbuntowanych użytkowników przeciwko zakazowi rozpowszechniania cyfrowych kluczy deszyfrujących, publikujących je w Sieci w bardzo wymyślnej postaci, na przykład na zdjęciach. Chodzi mi o przekazywanie “liczby nielegalnej” i jej najśmieszniejsze prezentacje.

   [bartek: zbuntowanych użytkowników to ja mam ehem :), pozwól, że nie skończę]

   Odpowiedz
  2. Czesc,
   wlasnie wyszedl PEspin 1.32 dodalem obsluge plikow DLL
   plus nowa nie widziana wczesniej publicznie opcja Debug Blocker pomysl zapozyczony z Armadillo ale wykonanie troche inne;)
   zdrowko

   [bartek: zadanie wykonane]

   Odpowiedz
  3. Mam jakies artykuly dotyczace zywienia i nie tylko: cos o chorobach jatrogennych, rzekomo/ekologicznych uprawach na oborniku, o oszustwach IPN, ale webmasterki nie znam. I nie wiem, czy moja poczta dziala juz.
   A w Waszym temacie – prosze cos o prawach autorskich: chodzi o to ze artysta dostaje zlotowke od sprzedanej plyty, a reszte biora posrednicy typu ZAIKS. Jestem za publicznym kopiowaniem dziel, a kto sie poczuje NADUCZCIWY wysle autorowi 2 zlote – chocby platnym SMS.

   Odpowiedz
  4. Mam do zaproponowanie zadanie z kryptoanalizy. Chodzi w nim o wykazanie słabości generatorów liczb pseudolosowych, np. generatora rand() z biblioteki standardowej stdlib.h.
   Zadanie brzmi, gramy w kości (sześcienna kość symetryczna), obserwujemy pierwsze liczby, a następnie mamy zyskać przewagę i usiłować wygrać.

   Odpowiedz

  Dodaj komentarz