Praca w ArcaBit

ArcaBit to polski producent oprogramowania antywirusowego ArcaVir, wywodzący się z MksVir-a. Całą smutną historię rozdzielenia się części pracowników i utworzenia ArcaVir oraz o późniejszych wielu sporach moża przeczytać na forach obu firm oraz na portalu DobreProgramy.pl.

Dzisiaj ciekawe opinie o pracy w tej firmie znalazłem na forum 4programmers, a docelowo znajdują się na portalu o pracy GoWork, jeden z ciekawszych cytatów:

Właściciele mają samochody za kilkaset tysięcy [każdy] a w biurze nie ma nawet sprzątaczki.
Jest biuro na parterze i tam ludzie mają grafik, kto i kiedy sprząta [myje podłogi, odkurza i czyści kible – tak kible]. Biuro na piętrze jest sprzątane przez Panią W. [odkurzanie, mucie naczyń, kurze i kible]. Warto nadmienić że Pani W. jest szefową biura a mimo wszystko w godzinach pracy w elegandzkim stroju – sprząta.
Najlepsza było przyjęcie wigilijne – było owszem ciasto i Cola i ….. no niestety nic więcej nie było.
Okropne dziadostwo

Oryginalny wpis:

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,33733,0,0

PS.
Dzisiaj wyszedł news o upadłości firmy MKS, R.I.P gorszego dziadostwa antywirusowego nie widziałem, jeszcze w czasach wersji DOS-owej skasował mi połowę exeków z dysku, a w czasach Windowsa nie chcieli ze mną nawet rozmawiać o false-positivach w moich pierwszych exe-pakerach.

Jeden Komentarz

Adam

mks byl jedynym polskim programem antywirusowym, ktory w ogole zaistnial na rynku, wiec niezaleznie od jego jakosci, szkoda, ze poszedl do piachu; byloby fajnie, jakby dla odmiany komus sie udalo jakis polski soft przepchac na tyle, aby stanowil konkurencje dla popeliny z zachodu, ktora sie sprzedaje tylko dlatego, ze firmy maja forse, zeby to wypromowac i wpieprzac na kazdego nowego kompa jako default

A.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.