PE Format Poster

Format pliku Portable Executable

Zrobiłem schemat prawie wszystkich struktur formatu PE/PE32+ (z opisami z pliku nagłówkowego WinNT.h) gotowych do wydrukowania w formacie A1 59,4 x 84,1 cm, jeśli ktoś jest chętny na takie coś proszę o kontakt w sprawie zakupu wydrukowanej kopii.

Format pliku PE/PE32+

Wydrukowany plakat

PE Format Poster PE Format Poster PE Format Poster PE Format Poster PE Format Poster PE Format Poster PE Format Poster PE Format Poster

Kontakt w sprawie zakupu (wysyłam za granicę).

Komentarze (14)

matzio

Podpisz, podpisz, tanio postera nie sprzedawaj… Pudzian jak autografy robil to bral 20 PLN 😉

Odpowiedz
bartek

@Robert: A co ma być? Pisałem do Ero, bo ta wersja z OpenRCE jest stara (2005), on zrobił nowsza z 2007 roku, ale nie odpisuje, ani nigdzie nie jest dostępna, więc sam sobie zrobiłem to co mi potrzeba. Poza tym moja jest ładniejsza :), wkrótce szoty z wydruku.

@BP: Myślę, że druk + wysyłka + tuba na plakaty – 100 PLN, same koszty wydruku (takiego dużego formatu) i tak małych ilości są dość spore. Nikogo nie zmuszam.

PDF-a nie będzie, przynajmniej na razie.

Odpowiedz
Mariusz

Zakup postera z rozpisanymi ogólnodostępnymi strukturami, przygotowanego na podstawie ogólnodostępnego PDFa z OpenRCE (tyle że “uaktualniony” – bo tylee się zmieniło w formacie PE32/PE32+), z dodatkowymi kolorkami chmurek – uważam za całkowicie bezsensowny.

Wchodzę na RSSa z nadzieją że napiszesz Bartek coś ciekawego, a tu taka szopka. Nie zmuszasz, pewnie – ale zastanów się – kto Ci coś takiego kupi.

Lepiej pro publico bono wywieś PDFa, zaznacz się copyright’em na dole postera i zachęć do publikacji.

Pozdrawiam,
Mariusz.

Odpowiedz
bartek

@Mariusz:

Ja nikogo nie zmuszam do zakupu, zrobiłem to dla siebie jak już zdążyłem wspomnieć (problemy ze wzrokiem?), struktury masz w WinNT.h skąd je skopiowałem, sformatowałem, poukładałem, pokolorowałem etc., mój poster nie jest przygotowany na podstawie tego z OpenRCE, znacznie się różni.

To że uważasz to za zły pomysł mało mnie obchodzi 🙂

Kto mi takie coś kupi? Każdy kto chce mieć fajny, kolorowy plakat ze wszystkimi strukturami na ścianie, już mam chętnych, więc się nie obawiaj, ktoś się jednak znalazl 😉

Pro bono możesz sobie przeglądać WinNT.h do czego zachęcam lub stwórz własny schemat i po problemie.

PS. Kolorowe chmurki są fajne, wkrótce shoty z reala.

Odpowiedz
Mrowqa

Jakby nie patrzeć tanio nie jest, a takim PDFem to bym nie pogardził 😉 (ciekawe ile osób by się pobawiło w sklejanie tego 😛 )
Btw mógłbyś sobie najpierw załatwić większą ilość chętnych, by wydrukować większą liczbę plakatów (albo po prostu na zapas to zrobić). Nie byłoby lepiej? 😉

Odpowiedz
bartek

@Mrowqa: jakby nie patrzył podoba Ci się, tanio nie jest, ale byś za darmo nie pogardził, no to mam dla ciebie propozycję – zbierz x osób i sklejajcie sobie w Paincie ;), będzie na pewno taniej!

Odpowiedz
KarryKarr

Wspomnienia wróciły, Soft-ICE, Windows 98 :D, plakat wisi w antyramie i każdy znajomy próbuje to rozkodować :D, dzięki bart 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.