PELock v2.11 – Zabezpieczenie Oprogramowania

Wypuściłem mały update PELock – czyli jedynego polskiego systemu zabezpieczenia 32-bitowych aplikacji EXE/DLL/OCX wraz z systemem kluczy licencyjnych, bazującym na asymetrycznej kryptografii RSA.

Zmiany

 • Zabezpieczenie z linii komend z parametrem /auto zabezpieczy wszystkie pliki znajdujące się na liście projektu (wcześniej zabezpieczany był tylko pierwszy plik)
 • Dodano język francuski interfejsu użytkownika (dziękuję Terry)
PELock po francusku

Wersja demonstracyjna do pobrania ze strony:

https://www.pelock.com/pl/produkty/pelock/pobierz

Przykłady użycia dla m.in. Delphi/Freepascal, C/C++, PowerBASIC, PureBasic, generowanie licencji, sprzętowych identyfikatorów etc. na GitHubie:

https://github.com/PELock/PELock-Software-Protection-and-Licensing-SDK

6 komentarzy do “PELock v2.11 – Zabezpieczenie Oprogramowania”

 1. Zapomniał Pan dodać, że jest to jedyny protector, którego nie widziałem żeby ktokolwiek złamał, zrobił unpaker albo nawet tutorial.

  Odpowiedz
  • @jas na pewno ktoś próbował, ale publicznych czy skutecznych narzędzi sam nie widziałem, systemu licencyjnego nikt nie złamał od v1, a to o czymś świadczy. SDK i integracja zabezpieczeń w v2 jest bardzo unikalna jak na protektory, mam klientów, którzy zabezpieczali się v2 PELock-a w fazie beta i przez ponad 5 lat ich publicznie dostępne oprogramowanie nie zostało w żaden sposób złamane ani rozpakowane.

   Odpowiedz
   • Tak, bo ty znasz wszystkich moich klientów i wiesz czym większość programów jest chroniona :), zrób unpacker jak taki cwaniak jesteś, poczekam kolejne 5 lat…

    Odpowiedz
 2. Szczęśliwego Nowego Roku 2022 dla Pana Bartka. Najważniejsze to zdrowia, a potem to, żeby PELock pozostał niezłamany. Z resztą nawet jak ktoś zrobi unpacker, to Pan Bartek zmieni kilka instrukcji i po unpackerze. 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz