Ile zarabia pentester?

hacker-emblemZawsze mnie zastanawiało ile zarabia pentester, mam wielu znajomych, którzy się tym zajmują i ich zarobki są skarnie różne, jeśli znacie kogoś kto pracuje w tym zawodzie lub sami jesteście pentesterami, zagłosujcie w tej anonimowej ankiecie.

Ile miesięcznie potrafi zarobić pentester?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Zachęcam również do komentarzy oraz dodawania ofert pracy.

Komentarze (11)

carstein

Brutto czy netto?
Swoją drogą, zabrakło rozróżnienia czy na etat czy na zlecenie, a to może się odbić na wysokości pensji.

Odpowiedz
nie_powiem

Nie wiem ile ty zarabiasz, ale pewnie za dużo, skoro skonstruowanie prostej ankiety sprawia Ci problem – odpowiedzi są ustawione idiotycznie, nie mówiąc już o samym pytaniu które jest nieprecyzyjne…

Odpowiedz
Dawid 7N

Cześć,
Jestem rekruterem w 7N i mogę powiedzieć ile oferuję Pentesterowi, którego właśnie poszukuję dla firmy z branży Telco w Warszawie. U nas jest jawność finansowa: wynagrodzenie na to stanowisko wynosi ok. 9000-10000 brutto na UOP lub 10000-11000 PLN + VAT przy b2b.
Ale oferujemy więcej, niż tylko pieniądze. W razie czego zapraszam do kontaktu, opowiem o szczegółach, mój mail: [email protected].
pozdrawiam,
Dawid

Odpowiedz
Pentester

Jestem pentesterem. 6 lat doświadczenia. Zarabiam ok. 15 tysięcy PLN brutto miesięcznie (UoP). Oferty, które dostaję oscylują ostatnio w granicach 20 tysięcy PLN brutto. Pracuję w jednym z większych miast Polski – nie w stolicy. Tam można liczyć na nieco więcej.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *